Domluvit se anglicky v práci – VYŘEŠENO

Získejte za 1 Kč doživotní přístup do kurzu obchodní angličtiny od největší online jazykovky u nás (běžná cena 2490 Kč)

Ke kurzu získáte zdarma
na 14 dní i náš bestseller

Možná si říkáte, v čem je háček? Budeme k vám upřímní.  Používáme tento kurz za 1 Kč jako legální úplatek, abyste si vyzkoušeli náš bestseller :-). Je jím All-inclusive předplatné ve kterém máte všechny úrovně angličtiny, celkem 10 kurzů. Pokud si naše All-inclusive předplatné zamilujete, tak nemusíte dělat vůbec nic a jednoduše v něm pokračujete za 299 Kč měsíčně (běžná cena za jeden kurz je 3690 Kč). Naše předplatné je nezávazné a můžete ho kdykoliv zrušit, ovšem kurz Obchodní angličtina A2 Vám samozřejmě zůstane.

Popis kurzu Obchodní angličtina A2

Absolventi kurzu se naučí nejen novou gramatiku, ale dozví se i mnoho užitečných slovíček a frází z oblasti obchodu a pracovního prostředí. Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz vám poskytuje neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnost. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

Kurz je rozdělený do 6 tematických kapitol. V prvních šesti kapitolách se seznámíte se slovíčky a frázemi z oblasti pracovního a obchodního života. Naučíte se vyjmenovávat různé typy zaměstnání, pomůžeme vám se vhodně představit nebo se domluvit při pracovním telefonátu. Závěrečná 7. kapitola je věnována revizi studia, kde si zopakujete, co jste se v kurzu naučili a připravíte se na zkoušku BEC.

  • 700+ multimediálních výukových stránek
  • 75+ stránek s výkladem
  • 600+ interaktivních cvičení
  • 400+ nových slovíček a frází
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Emaily a pracovní korespondence v angličtině s naprostým přehledem

Taky znáte ten pocit? Máte rychle napsat důležitý email, nebo dopis v angličtině a Vy se jen díváte na prázdnou obrazovku a stěží hledáte slova. A když přeci jen něco vypotíte, tak si zase nejste jistí, jestli je to vůbec gramaticky správně. Tak s tím vším je díky našemu kurzu konec. S jeho pomocí totiž dokonale ovládnete psanou konverzaci a naučíte se, jak jednoduše používat angličtinu v každodenní pracovní korespondenci.

Už žádné trapné chvíle, když v práci zazvoní telefon v angličtině

Kolikrát už se vám v práci stalo, že jste museli vyřídit v angličtině důležitý telefonát, ale místo sebejistého projevu nastalo trapné ticho. To už se díky našemu kurzu nebude opakovat. Od teď s lehkostí vyřídíte všechny pracovní hovory v angličtině a budete schopni bez problémů reagovat na nečekané telefonáty. A ty trapné momenty mlčení s radostí přenecháte ostatním.

Váš šéf i kolegové budou
jen nevěřícně kroutit hlavou

A co teprve pracovní schůzka, nebo porada ve vícejazyčném týmu. Taky se děsíte té chvíle, kdy na Vás přijde řada a máte začít mluvit? Teď už nemusíte. Díky našemu kurzu Vás šéf ani kolegové nepoznají. Bravurní výslovnost, sebevědomý projev, skvělá slovní zásoba. To vše si přímo říká o Vaše povýšení, nebo alespoň o příjemný bonus k příští výplatě.

Příští pracovní cesta se z noční můry promění v dokonalý triumf

A Vaše příští pracovní cesta? Taky Vás polije studený pot jen z té myšlenky, co zase budete říkat Vašim zákazníkům, nebo obchodním partnerům? Naštěstí se díky našemu kurzu naučíte, jak všechny tyto situace zvládnout s lehkostí a stát se tak novou hvězdou Vašeho týmu. Od teď to budete Vy, za kým budou kolegové chodit, aby získali tipy, jak vylepšit jejich angličtinu.

CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ Vaše vstupenka k úspěšné kariéře

Dnes již každý ví, že bez znalosti angličtiny jsou pro Vás automaticky zavřeny dveře ke všem lepším pracovním nabídkám, k těm nejzajímavějším a nejlukrativnějším pracovním místům. Proto od nás všichni studenti získají certifikát jazykových znalostí, který vám otevře dveře k nové kariéře a k lépe placeným pracovním pozicím.

Přidejte si k Vašemu kurzu i další navazující úrovně pracovní angličtiny

Pro všechny, kteří to s angličtinou v práci myslí skutečně vážně, jsme nachystali speciální vylepšovací balíček, který je dostupný pouze v této limitované nabídce. Jen za 997 Kč (běžná cena 4980 Kč) si můžete vylepšit Vaši objednávku o doživotní přístup k navazujícím kurzům pracovní angličtiny (úrovně B1 a B2). Díky tomuto balíčku dostanete Vaši angličtinu v práci až na pomyslný vrchol.

Ke kurzu získáte zdarma předplatné na 14 dní do všech úrovní angličtiny

K Vašemu kurzu pracovní angličtiny získáte i zdarma přístup na 14 dní do největší online jazykovky u nás. Můžete tak snadno pokračovat ve studiu angličtiny nejen pro práci. Pokud se rozhodnete s námi pokračovat i po 14 dnech, tak Vás měsíční předplatné vyjde jen na 299 Kč/měsíc (běžná cena za kurz je 3 690 Kč). V případě, že nebudete chtít dále studovat, jednoduše si předplatné zrušíte na jeden klik ve Vašem účtu. Každopádně Vám na jednu jazykovou úroveň stačí jen 90 lekcí po 20 minutách….tedy 30 hodin čistého času.

Co říkají naši studenti?

Ověřeno 253 532 zákazníky

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách

Ověřeno největšími
společnostmi na trhu

1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz
Anglicky za 30 hodin,
jen 20 minut denně

Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.
V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.

2. LEKTOR VŽDY PO RUCE
Váš osobní jazykový lektor
jen jeden klik od Vás

Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme do EasyLingo přidali funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.

3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči

Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte, tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.

4. ONLINE KONVERZAČNÍ KLUB
Už žádný strach z mluvení před ostatními

Prolomit bariéru mluvení je jeden z hlavních cílů jazykové výuky. Jakmile se vám to podaří máte napůl vyhráno. Proto jsme vytvořili speciální online konverzační klub, kde si můžete procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením lektora. Stačí se jen připojit do virtuální učebny a hned máte po ruce ostatní studenty. Můžete tak být v kontaktu s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, konečně se naučit anglicky.

5. MOBILNÍ APLIKACE
Můžete studovat jednoduše kdekoliv

Naším cílem je, abyste si vždy našli čas na studium a to  ve chvíli, která je pro Vás nejvhodnejší. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu. Počítače, tablety, mobilní telefony… Stačí se jen přihlásit a dokončit vaši lekci pro dnešní den.

PRACOVNÍ ANGLIČTINA + ALL-INCLUSIVE PŘEDPLATNÉ
Ještě nikdy nebylo rychlé a moderní učení angličtiny tak cenově dostupné

Připravili jsme pro Vás speciální neveřejnou nabídku, kdy můžete získat doživotní přístup do kurzu „Obchodní angličtina A2“ jen za 1 Kč a zároveň přístup na 14 dní zdarma do všech 10 úrovní angličtiny (běžná cena za jednu úroveň je 3 690 Kč). Pokud si předplatné nezrušíte, tak Vás každý další měsíc vyjde jen na 299 Kč. Předplatné je nezávazné a můžete ho kdykoliv ve svém účtu jednoduše zrušit. Přístup do kurzu pracovní angličtiny Vám v případě zrušení předplatného zůstane i nadále platný.

Kurz
Obchodní angličtina A2 

1 Kč za doživotní přístup

R

Doživotní přístup do kurzu Obchodní angličtina A2

R

Přístup ke všem úrovním angličtiny (10 kurzů) na 14 dní zdarma

R

Služba lektor po ruce

R

Možnost dokoupení Skype lekcí

R

Možnost dokoupení konverz. klubu

R

Mobilní aplikace (Android, Apple)

Měsíční předplatné na
všechny úrovně angličtiny

0 Kč na prvních 14 dní (poté
299 Kč/měsíc)

Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Nejčastější dotazy

Budu se moci do kurzu vrátit i po skončení předplatného?
Ano kurz angličtina na cesty máte trvale přístupný, ostatní kurzy angličtiny máte dostupné jen během trvání Vašeho předplatného.
Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?
Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet. Jedinou výjimkou je speciální bonusový kurz Akademie A1- a A1+, kde se látka ze studijních důvodů otevírá v týdenních intervalech.
Co když odjedu na týden na dovolenou? Přijdu o výuku?
O výuku rozhodně nepřijdete. Výuka na Vás počká přesně tam, kde jste ji zanechali.
Jak funguje Lektor po ruce?
Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád Vám zodpoví Vaše jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti týkající se online studovny.
Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?
Výslovnost procvičujete hned třemi způsoby. První je Voice Recognition, kdy řeknete slovíčko nebo frázi a systém sám vyhdonotí, jestli vaše odpověď byla správná nebo ne. Druhým je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu co opravit a celý proces můžete libovolně opakovat. Třetím způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektora si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.
Je možné vystavit fakturu za online jazykový kurz?
Ano, fakturu získáte obratem při nákupu kurzu, případně je možné ji dle potřeby upravit s naší uživatelskou podporou.
Je možné studovat offline?
Ne, naše kurzu jsou online a je potřeba připojení na internet.
Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní zařízení typu tablet/smartphone jsou podporována s operačními systémy Android a iOS. Pro správnou funkci kurzu doporučujeme mobilní verze Google Chrome. Při studiu na smartphone je pohodlí při studiu přímo úměrné úhlopříčce a rozlišení obrazovky daného zařízení.
Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.
Je možné si kurz vyzkoušet?
Ano. Na našich webových stránkách si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.

Copyright ©2017 – Online Learning s.r.o.