Naučíme Vás jednu úroveň
🇫🇷 francouzštiny za 30 hodin

(90 lekcí x 20 minut)

Co říkají naši zákazníci?

Ověřeno 253 532 zákazníky

Ověřeno největšími
společnostmi na trhu
Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách
Představujeme vám EasyLingo.
Systém výuky jazyků pro 21. století,
od jedničky na trhu jazykového vzdělávání
Tradiční systém výuky jazyků je odepsaný. Stačí se jen podívat na naše výsledky v mezinárodních srovnáních. Češi a Slováci, skončili podle posledního průzkumu Eurobarometru na úplném dně Evropy ve znalosti jazyků. Je na čase to změnit. Dali jsme dohromady tým našich nejlepších  jazykových expertů a vytvořili EasyLingo. Na jednu jazykovou úroveň vám teď stačí jen 90 lekcí po 20 minutách….tedy 30 hodin čistého času.
🇫🇷 FRANCOUZSKY ZA 30 HODIN
STAČÍ SI JEN VYBRAT JAKOU ÚROVEŇ
FRANCOUZŠTINY CHCETE STUDOVAT
1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz
Francouzsky za 30 hodin,
jen 20 minut denně
Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.
V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.
Učte se méně, zapamatujte
si o 400 % více
Dalším problémem tradiční výuky je, že většinu věcí, co se naučíte, do pár týdnů zapomenete. Proto jsme EasyLingo připravili tak, abyste mohli využívat princip řízeného opakování podle metody Dr. Ebbinghause. Díky této speciální metodice si tak zapamatujete, až 4x více věcí. Je to v podstatě to stejné, jako by vám někdo přes noc nafoukl kapacitu vašeho mozku až o 400 %.
Naprogramujeme slovíčka přímo do Vaší paměti
Obrovským hříchem tradiční výuky jazyků, je učení slovíček. Slovíčka se učí izolovaně, bez kontextu a bez použití nejnovějších neurolingivstických technik. EasyLingo jsme tedy vytvořili tak, abyste si zapamatovali, co nejvíc slovíček, za co nejkratší dobu. Slovíčka v online systému procvičujete 16 různými způsoby – posloucháte, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte … vše přizpůsobeno tomu, abyste zapojovali maximum vašich smyslů a váš mozek tak dostával úplný obrázek učeného slovíčka.
Nejrychlejší cesta k dokonalému přízvuku
Dokážete si představit, že by vás učitel na hodině poslouchal a opravoval třeba 30x za sebou než výslovnost daného slova vypilujete? V EasyLingo to není problém…Zmáčknete tlačítko a slyšíte slovo či větu, které zopakujete. Systém vám zpětně přehraje, co jste řekli a pak ještě jednou vzor, jak jste to měli říci. Jednoduše geniální. Opakujete prostě tak dlouho, dokud vaše výslovnost není dokonalá.
Ponoříme vás do jazyků
až úplně po uši
Bohužel tradiční systém nemá žádné nástroje, jak se jazykem obklopit v každodenním životě.  Proto jsme v EasyLingo natočili nepřeberné množství vyhodnocovacích a motivačních videí s rodilým mluvčími. Pro znásobení efektu techniky obklopení  jsme vytvořili desítky poslechů a stovky slovíček a všechny si můžete stáhnout ve formátu MP3 do vašeho přehrávače nebo mobilního telefonu, ať máte vše neustále u sebe k použití. Slovíčka si navíc můžete stáhnout v PDF formátu, vytisknout na oboustranné kartičky a procvičovat třeba v autobuse nebo na chatě.
2. LEKTOR VŽDY PO RUCE
Váš osobní jazykový lektor
jen jeden klik od Vás
Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme do EasyLingo přidali funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.
3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči
Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte, tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.
MŮŽETE STUDOVAT KDEKOLIV
Cestou do práce, při čekání ve frontě, nebo třeba i na pláži

Naším cílem je, abyste si vždy našli čas na studium a to  ve chvíli, která je pro Vás nejvhodnejší. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu. Počítače, tablety, mobilní telefony… Stačí se jen přihlásit a dokončit vaši lekci pro dnešní den.

CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ
Vaše vstupenka
k úspěšné kariéře
Dnes již každý ví, že bez znalosti angličtiny jsou pro vás automaticky zavřeny dveře ke všem lepším pracovním nabídkám, k těm nejzajímavějším a nejlukrativnějším pracovním místům. Proto od nás všichni naši studenti získají certifikát jazykových znalostí, který vám otevře dveře k vaší nové kariéře a k lépe placeným pracovním pozicím.
Co říkají naši studenti

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Dejte tomu 14 dní a přesvědčte se sami
🇫🇷 FRANCOUZSKY ZA 30 HODIN
STAČÍ SI JEN VYBRAT JAKOU ÚROVEŇ
FRANCOUZŠTINY CHCETE STUDOVAT