Domluvit se anglicky na příští dovolené – VYŘEŠENO

Získejte za 1490 Kč doživotní přístup do kurzu cestovní angličtiny od největší online jazykovky u nás

Co všechno získáte v kurzu

Tento kurz je určen pro všechny nadšené cestovatele, kteří si nejsou úplně jistí ve svých anglických dovednostech. Připravíme vás na vše, co se cestování týká – od dopravy letadlem, vlakem či orientaci ve městě, přes zajištění ubytování, návštěvu restaurací a památek až po řešení případných problémů. Na typické cestovatelské situace se připravíte pomocí písemných rozhovorů doprovázených nahrávkami, díky nimž si procvičíte poslechové dovednosti. Každé téma vás seznámí s nejdůležitějšími slovíčky a pak frázemi.

Soustředíme se hlavně na fráze, protože ty jsou často důležitější než samotná slovíčka. Perfektně se tak připravíte na situaci, kdy si budete chtít v cizině koupit lístek na vlak, vyřešit problém na ubytovně nebo jak se zeptat na cestu k různým památkám ve městě. Máte možnost si procvičit i mluvený projev díky systému, který umožňuje nahrávání pomocí mikrofonu, nebo se můžete domluvit s některým z našich zkušených lektorů a zkusit si zahrát různé situace při Skype hovoru.

nikdy žádné zmatky
při Vašem odbavení
Ztracené zavazadlo, zmeškaný let, nedoruzumění na přepážce a další a další a další. Tak přesně tohle už se Vám kvůli Vaší angličtine znovu nestane. V našem kurzu se naučíte všechny klíčové slovíčka a fráze pro cestování nejen letadlem, ale i vlakem, autobusem, či autem.
Tak tenhle recepční
si na Vás už nepřijde
Kolikrát už se Vám na Vaší dovolené stalo, že jste narazili na neochotného recepčního, který Vám pořádně lezl na nervy. A co bylo nejhorší, tak Vy jste  se svou angličtinou neměli žádnou šanci na něho vyzrát. Tomu už je naštěstí konec. V kurzu najdete velké množství cvičení, které Vám pomůžou uspět při Vaší příští bitvě na recepci.
Bezchybně objednaná večeře s dokonalým přízvukem
Díky tomu, že máte naši mobilní aplikaci s kurzem na cestování neustále u sebe, tak se jednoduše vyhnete všem trapasům při objednávání večeře ve Vaší oblíbené plážové restauraci. A díky vestavěnému nácviku výslovnosti to navíc zvládnete i s dokonalým přízvukem.
Konec bezradným situacím
při každé návštěvě doktora

A co když jste museli na Vaší dovolené navštívit lékaře, nebo pohotovost. Taky to pro Vás byla pořádná noční můra? Teď už se děsit nemusíte. V kurzu je i kapitola „řešení problémů“, díky které všechny nečekané situace na příští dovolené zvládnete s naprostou bravurou.

Co říkají naši studenti?

Ověřeno 112 479 zákazníky

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách
Ověřeno největšími
společnostmi na trhu

ANGLIČTINA NA CESTY ZA 1490 KČ
Ještě nikdy nebylo rychlé a moderní učení angličtiny tak cenově dostupné

Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Nejčastější dotazy
Budu se moci do kurzu vrátit i po skončení předplatného?
Ano kurz angličtina na cesty máte trvale přístupný, ostatní kurzy angličtiny máte dostupné jen během trvání Vašeho předplatného.
Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?
Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet. Jedinou výjimkou je speciální bonusový kurz Akademie A1- a A1+, kde se látka ze studijních důvodů otevírá v týdenních intervalech.
Co když odjedu na týden na dovolenou? Přijdu o výuku?
O výuku rozhodně nepřijdete. Výuka na Vás počká přesně tam, kde jste ji zanechali.
Jak funguje Lektor po ruce?
Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád Vám zodpoví Vaše jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti týkající se online studovny.
Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?
Výslovnost procvičujete hned třemi způsoby. První je Voice Recognition, kdy řeknete slovíčko nebo frázi a systém sám vyhdonotí, jestli vaše odpověď byla správná nebo ne. Druhým je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu co opravit a celý proces můžete libovolně opakovat. Třetím způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektora si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.
Je možné vystavit fakturu za online jazykový kurz?
Ano, fakturu získáte obratem při nákupu kurzu, případně je možné ji dle potřeby upravit s naší uživatelskou podporou.
Je možné studovat offline?
Ne, naše kurzu jsou online a je potřeba připojení na internet.
Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní zařízení typu tablet/smartphone jsou podporována s operačními systémy Android a iOS. Pro správnou funkci kurzu doporučujeme mobilní verze Google Chrome. Při studiu na smartphone je pohodlí při studiu přímo úměrné úhlopříčce a rozlišení obrazovky daného zařízení.
Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.
Je možné si kurz vyzkoušet?
Ano. Na našich webových stránkách si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.
Copyright ©2017 – Online Learning s.r.o.