NEJVÝHODNĚJŠÍ MEGABALÍK V DĚJINÁCH ANGLIČTINY 🙂

Získejte ZDARMA (běžná cena 7470 Kč) kompletní sadu pracovní angličtiny jako dárek k našemu ALL-INCLUSIVE BALÍKU, který obsahuje všechny úrovně angličtiny.

Promazali jsme nezaplacené objednávky z poslední vlny a aktuálně máme k dispozici poslední 3 místa.

6 důvodů proč investovat do megabalíku angličtiny

et|icon_percent|

1. Za kompletní MEGABALÍK ušetříte 27 380 Kč

Běžná cena jednoho kurzu je 2490 Kč a vy v MEGABALÍKU získáte 13 kurzů za cenu 2

et|icon_box-checked|Z

2. Už nikdy za angličtinu nemusíte platit ani korunu

Přístup do kurzů platí doživotně včetně všech následných aktualizací

3. Pojistíte si vaše pracovní místo

V době přicházející krize může znalost angličtiny rozhodnout o tom, jestli si udržíte vaše místo

et|icon_easel|

4. Otevřou se vám nové pracovní možnosti

Dobrá znalost angličtiny má velký vliv i na vaši hodnotu na trhu práce

et|icon_mobile|

5. Můžete studovat kdekoliv a kdykoliv, stačí 20 minut denně

Kurzy jsou přístupné na všech zařízeních, včetně propracované mobilní aplikace

et|icon_id|

6. Získáte záruku největší online jazykovky u nás

Studuje s námi přes 200.000 spokojených zákazníků

Sadu kurzů pracovní angličtiny získáte zdarma jako dárek k našemu
ALL-INCLUSIVE balíku angličtiny

Připravili jsme pro vás neveřejnou časově omezenou akci, díky které můžete ZDARMA získat kompletní sadu 3 kurzů pracovní angličtiny, pokud si dnes koupíte náš ALL-Inclusive balík, ve kterém máte všechny kurzy/úrovně angličtiny s doživotním přístupem za extrémně zvýhodněnou cenu 4990 Kč (pokud byste si kurzy pořizovali zvlášť, tak standardní cena je 32 370 Kč).

 

Popis kurzu Obchodní angličtina A2, B1, B2

Tato speciální sada 3 kurzů pracovní angličtiny je určena pro všechny úrovně od znalých začátečníků až po pokročilé.

Absolventi kurzů se naučí nejen novou gramatiku, ale dozví se i mnoho užitečných slovíček a frází z oblasti obchodu a pracovního prostředí. Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurzy vám poskytují neomezený nácvik slovíček a jejich výslovnost. Propracovaný systém vám umožní si jakékoliv cvičení vyplnit znovu a tím si opravit své chyby.

  • 2000+ multimediálních výukových stránek
  • 200+ stránek s výkladem
  • 1800+ interaktivních cvičení
  • 1200+ nových slovíček a frází
  • okamžitý překlad vybrané věty či slova
  • neomezený trénink výslovnosti
  • neomezený trénink slovíček, frází, gramatiky a cvičení
  • autentické audio poslechy
  • video výklady

Emaily a pracovní korespondence v angličtině s naprostým přehledem

Taky znáte ten pocit? Máte rychle napsat důležitý email, nebo dopis v angličtině a vy se jen díváte na prázdnou obrazovku a stěží hledáte slova. A když přeci jen něco vypotíte, tak si zase nejste jistí, jestli je to vůbec gramaticky správně. Tak s tím vším je díky našemu kurzu konec. S jeho pomocí totiž dokonale ovládnete psanou konverzaci a naučíte se, jak jednoduše používat angličtinu v každodenní pracovní korespondenci.

Už žádné trapné chvíle, když v práci zazvoní telefon v angličtině

Kolikrát už se vám v práci stalo, že jste museli vyřídit v angličtině důležitý telefonát, ale místo sebejistého projevu nastalo trapné ticho. To už se díky našemu kurzu nebude opakovat. Od teď s lehkostí vyřídíte všechny pracovní hovory v angličtině a budete schopni bez problémů reagovat na nečekané telefonáty. A ty trapné momenty mlčení s radostí přenecháte ostatním.

Váš šéf i kolegové budou
jen nevěřícně kroutit hlavou

A co teprve pracovní schůzka, nebo porada ve vícejazyčném týmu. Taky se děsíte té chvíle, kdy na vás přijde řada a máte začít mluvit? Teď už nemusíte. Díky našemu kurzu vás šéf ani kolegové nepoznají. Bravurní výslovnost, sebevědomý projev, skvělá slovní zásoba. To vše si přímo říká o vaše povýšení, nebo alespoň o příjemný bonus k příští výplatě.

Příští pracovní cesta se z noční můry promění v dokonalý triumf

A vaše příští pracovní cesta? Taky vás polije studený pot jen z té myšlenky, co zase budete říkat vašim zákazníkům, nebo obchodním partnerům? Naštěstí se díky našemu kurzu naučíte, jak všechny tyto situace zvládnout s lehkostí a stát se tak novou hvězdou vašeho týmu. Od teď to budete vy, za kým budou kolegové chodit, aby získali tipy, jak vylepšit jejich angličtinu.

CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ Vaše vstupenka k úspěšné kariéře

Dnes již každý ví, že bez znalosti angličtiny jsou pro Vás automaticky zavřeny dveře ke všem lepším pracovním nabídkám, k těm nejzajímavějším a nejlukrativnějším pracovním místům. Proto od nás všichni studenti získají certifikát jazykových znalostí, který vám otevře dveře k nové kariéře a k lépe placeným pracovním pozicím.

Co říkají naši studenti?

Ověřeno 253 532 zákazníky

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách

Ověřeno největšími
společnostmi na trhu

1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz
Anglicky za 30 hodin,
jen 20 minut denně

Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.
V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.

Učte se méně, zapamatujte si o 400 % více
Dalším problémem tradiční výuky je, že většinu věcí, co se naučíte, do pár týdnů zapomenete. Proto jsme EasyLingo připravili tak, abyste mohli využívat princip řízeného opakování podle metody Dr. Ebbinghause. Díky této speciální metodice si tak zapamatujete, až 4x více věcí. Je to v podstatě to stejné, jako by vám někdo přes noc nafoukl kapacitu vašeho mozku až o 400 %.
Naprogramujeme slovíčka přímo do Vaší paměti
Obrovským hříchem tradiční výuky jazyků, je učení slovíček. Slovíčka se učí izolovaně, bez kontextu a bez použití nejnovějších neurolingivstických technik. EasyLingo jsme tedy vytvořili tak, abyste si zapamatovali, co nejvíc slovíček, za co nejkratší dobu. Slovíčka v online systému procvičujete 16 různými způsoby – posloucháte, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte … vše přizpůsobeno tomu, abyste zapojovali maximum vašich smyslů a váš mozek tak dostával úplný obrázek učeného slovíčka.

Nejrychlejší cesta k dokonalému přízvuku

Dokážete si představit, že by vás učitel na hodině poslouchal a opravoval třeba 30x za sebou než výslovnost daného slova vypilujete? V EasyLingo to není problém…Zmáčknete tlačítko a slyšíte slovo či větu, které zopakujete. Systém vám zpětně přehraje, co jste řekli a pak ještě jednou vzor, jak jste to měli říci. Jednoduše geniální. Opakujete prostě tak dlouho, dokud vaše výslovnost není dokonalá.

2. LEKTOR VŽDY PO RUCE
Váš osobní jazykový lektor
jen jeden klik od Vás

Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme do EasyLingo přidali funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.

3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči

Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte, tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.

4. ONLINE KONVERZAČNÍ KLUB
Už žádný strach z mluvení před ostatními

Prolomit bariéru mluvení je jeden z hlavních cílů jazykové výuky. Jakmile se vám to podaří máte napůl vyhráno. Proto jsme vytvořili speciální online konverzační klub, kde si můžete procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením lektora. Stačí se jen připojit do virtuální učebny a hned máte po ruce ostatní studenty. Můžete tak být v kontaktu s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, konečně se naučit anglicky.

5. MOBILNÍ APLIKACE
Můžete studovat jednoduše kdekoliv

Naším cílem je, abyste si vždy našli čas na studium a to  ve chvíli, která je pro Vás nejvhodnejší. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu. Počítače, tablety, mobilní telefony… Stačí se jen přihlásit a dokončit vaši lekci pro dnešní den.

Dejte tomu 14 dní a přesvědčte se sami

Sadu kurzů pracovní angličtiny získáte zdarma jako dárek k našemu
ALL-INCLUSIVE balíku angličtiny

Připravili jsme pro vás neveřejnou časově omezenou akci, díky které můžete ZDARMA získat kompletní sadu 3 kurzů pracovní angličtiny, pokud si dnes koupíte náš ALL-Inclusive balík, ve kterém máte všechny kurzy/úrovně angličtiny s doživotním přístupem za extrémně zvýhodněnou cenu 4990 Kč (pokud byste si kurzy pořizovali zvlášť, tak standardní cena je 32 370 Kč). 

ALL-INCLUSIVE ANGLIČTINA
4 990 Kč
Všechny kurzy/úrovně angličtiny pro jednoho uživatele (celkem 10 kurzů)

doživotní přístup do platformy
služba lektor po ruce
Konverzační klub na dokoupení
Skype lekce na dokoupení

ALL-INCLUSIVE PRO 4 UŽIVATELE
9 970 Kč
468 EUR (nebo 3 splátky po 3 690 Kč)
Všechny kurzy/úrovně angličtiny pro 4 uživatele (celkem 4 x 10 kurzů)

doživotní přístup do platformy
služba lektor po ruce
6 měsíců konverzační klub
Skype lekce na dokoupení

ALL-INCLUSIVE + 5 DALŠÍCH  JAZYKŮ PRO 4 UŽIVATELE
19 970 Kč
946 EUR (nebo 4 splátky po 5 500 Kč)
angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština (celkem 4 x 25 kurzů)

doživotní přístup do platformy
služba lektor po ruce
6 měsíců konverzační klub pro AJ
Skype lekce na dokoupení

HAPPY DAY
Jen dnes do půlnoci od nás navíc dostanete dárek v hodnotě 7490 Kč.

Všichni, kteří si objednají dnes do půlnoci jakýkoliv all-inclusive balík angličtiny od nás získají zdarma 3 kurzy pracovní angličtiny v hodnotě 7490 Kč.

Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Copyright ©2017 – Online Learning s.r.o.