Cizí jazyk za 30 hodin?

Revoluční systém výuky jazyků pro 21. století, od jedničky na trhu jazykového vzdělávání

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách

Ověřeno největšími
společnostmi na trhu

1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz Cizí jazyk za 30 hodin, jen 20 minut denně
Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu. V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.
2. LEKTOR VŽDY PO RUCE Váš osobní jazykový lektor jen jeden klik od Vás

Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme vytvořili funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.

3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči
Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.
4. ONLINE KONVERZAČNÍ KLUB Už žádný strach z mluvení před ostatními
Prolomit bariéru mluvení je jeden z hlavních cílů jazykové výuky. Jakmile se to podaří máte napůl vyhráno. Proto jsme vytvořili speciální online konverzační klub, kde konverzujete s ostatními studenty pod vedením lektora. Stačí se jen připojit do virtuální učebny a hned máte po ruce ostatní studenty. Můžete tak být v kontaktu s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, konečně se naučit cizí jazyk.
5. MOTIVAČNÍ ODMĚNY „Dobře se uč a luxusní odměna tě nemine“
Ztráta motivace je nejčastější příčina, proč lidé s jazyky končí. Jak tedy zařídit abyste byli neustále motivovaní? Jak ve vás zapálit vnitřní motivaci? V EasyLingo na to jdeme jednoduše, když dobře studujete zasloužíte si luxusní odměny. Nezapomenutelná dovolená s rodinou, nejnovější iPhone, dárkové karty… To jsou jen některé z cen, které každý měsíc rozdáváme nejlepším studentům.
Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela