ANGLICKY SNADNO A RYCHLE JEN ZA 1 KČ

Získejte za 1 Kč přístup na 30 dní do nejprodávanější angličtiny u nás.
(běžná cena za jeden kurz je 3 690 Kč)

Co říkají naši studenti?

Konec různým trapasům při cestování...

Konec trapným pocitům v práci, že neumíte anglicky...

Konec promarněným pracovním nabídkám kvůli angličtině...

Konec pocitu neschopnosti, když máte promluvit s cizinci...

Konec výčitkám, že jste se za všechny ty roky nenaučili anglicky...

I

Konec tomu, že si nemůžete plně vychutnat oblíbené filmy, písničky, či hry v originále...

Představujeme vám EasyLingo.
Systém výuky jazyků pro 21. století,
od jedničky na trhu jazykového vzdělávání
Tradiční systém výuky jazyků je odepsaný. Stačí se jen podívat na naše výsledky v mezinárodních srovnáních. Češi a Slováci, skončili podle posledního průzkumu Eurobarometru na úplném dně Evropy ve znalosti angličtiny. Je na čase to změnit. Dali jsme dohromady tým našich nejlepších  jazykových expertů a vytvořili EasyLingo. Na jednu jazykovou úroveň vám teď stačí jen 90 lekcí po 20 minutách….tedy 30 hodin čistého času.

5 PILÍŘŮ SYSTÉMU EASYLINGO

1. Nejmodernější platforma – onlinejazyky.cz
2. Lektor vždy po ruce
3. Individuální Skype Lekce
4. Online konverzační klub
5. Nejpokročilejší mobilní aplikace na trhu

Ověřeno 253 532 zákazníky

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách
Ověřeno největšími
společnostmi na trhu
1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz
Anglicky za 30 hodin,
jen 20 minut denně
Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.
V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.
Učte se méně, zapamatujte
si o 400 % více
Dalším problémem tradiční výuky je, že většinu věcí, co se naučíte, do pár týdnů zapomenete. Proto jsme EasyLingo připravili tak, abyste mohli využívat princip řízeného opakování podle metody Dr. Ebbinghause. Díky této speciální metodice si tak zapamatujete, až 4x více věcí. Je to v podstatě to stejné, jako by vám někdo přes noc nafoukl kapacitu vašeho mozku až o 400 %.
Naprogramujeme slovíčka přímo do Vaší paměti
Obrovským hříchem tradiční výuky jazyků, je učení slovíček. Slovíčka se učí izolovaně, bez kontextu a bez použití nejnovějších neurolingivstických technik. EasyLingo jsme tedy vytvořili tak, abyste si zapamatovali, co nejvíc slovíček, za co nejkratší dobu. Slovíčka v online systému procvičujete 16 různými způsoby – posloucháte, čtete, vybíráte, píšete, mluvíte … vše přizpůsobeno tomu, abyste zapojovali maximum vašich smyslů a váš mozek tak dostával úplný obrázek učeného slovíčka.
Nejrychlejší cesta k dokonalému přízvuku
Dokážete si představit, že by vás učitel na hodině poslouchal a opravoval třeba 30x za sebou než výslovnost daného slova vypilujete? V EasyLingo to není problém…Zmáčknete tlačítko a slyšíte slovo či větu, které zopakujete. Systém vám zpětně přehraje, co jste řekli a pak ještě jednou vzor, jak jste to měli říci. Jednoduše geniální. Opakujete prostě tak dlouho, dokud vaše výslovnost není dokonalá.
Ponoříme vás do angličtiny
až úplně po uši

Bohužel tradiční systém nemá žádné nástroje, jak se jazykem obklopit v každodenním životě.  Proto jsme v EasyLingo natočili nepřeberné množství vyhodnocovacích a motivačních videí s rodilým mluvčím Neilem. Pro znásobení efektu techniky obklopení  jsme vytvořili desítky poslechů a tisíce slovíček.

Angličtina, jako fascinující seriál na pokračování
Co byste řekli třeba tomu, kdybychom vám, místo nudného výkladu gramatiky a stresového zkoušení slovíček jako ve škole, vyprávěli na každé hodině zajímavý příběh ze života moderní rodiny v Anglii? Že by vás to bavilo a těšili byste se na další hodinu, jak bude takový seriál pokračovat? Tak přesně takhle se budete díky EasyLingo cítit v našich kurzech pro začátečníky. Pro vás to znamená konec stereotypních a nudných jazykových hodin. Od teď je pro Vás angličtina příběh, na který se stále těšíte, stejně jako na Váš oblíbený TV seriál, který přirozeně patří k Vašemu dennímu rituálu.
2. LEKTOR VŽDY PO RUCE
Váš osobní jazykový lektor
jen jeden klik od Vás
Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme do EasyLingo přidali funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.
3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči
Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte, tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.
4. ONLINE KONVERZAČNÍ KLUB
Už žádný strach z mluvení před ostatními
Prolomit bariéru mluvení je jeden z hlavních cílů jazykové výuky. Jakmile se vám to podaří máte napůl vyhráno. Proto jsme vytvořili speciální online konverzační klub, kde si můžete procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením lektora. Stačí se jen připojit do virtuální učebny a hned máte po ruce ostatní studenty. Můžete tak být v kontaktu s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, konečně se naučit anglicky.
MŮŽETE STUDOVAT KDEKOLIV
Cestou do práce, při čekání ve frontě, nebo třeba i na pláži

Naším cílem je, abyste si vždy našli čas na studium a to  ve chvíli, která je pro Vás nejvhodnejší. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu. Počítače, tablety, mobilní telefony… Stačí se jen přihlásit a dokončit vaši lekci pro dnešní den.

CERTIFIKÁT O ABSOLVOVÁNÍ
Vaše vstupenka
k úspěšné kariéře
Dnes již každý ví, že bez znalosti angličtiny jsou pro vás automaticky zavřeny dveře ke všem lepším pracovním nabídkám, k těm nejzajímavějším a nejlukrativnějším pracovním místům. Proto od nás všichni naši studenti získají certifikát jazykových znalostí, který vám otevře dveře k vaší nové kariéře a k lépe placeným pracovním pozicím.
ANGLICKY RYCHLE A SNADNO JEN ZA 1 KČ
Ještě nikdy nebylo rychlé a moderní učení angličtiny tak cenově dostupné

Připravili jsme pro Vás speciální neveřejnou nabídku, kdy můžete získat přístup do všech 10 úrovní angličtiny jen za 1 Kč (běžná cena za jednu úroveň je 3 690 Kč). Za prvních 30 dní zaplatíte jen 1 Kč a poté Vás každý další měsíc vyjde jen na 299 Kč. Předplatné je nezávazné a můžete ho kdykoliv ve svém účtu jednoduše zrušit.

Měsíční předplatné na
všechny úrovně angličtiny
1 Kč na prvních 30 dní
R

1. Přístup ke všem úrovním angličtiny (10 kurzů)

R

2. Služba lektor po ruce

R

3. Možnost dokoupení Skype lekcí

R

4. Možnost dokoupení konverzačního klubu

R

5. Mobilní aplikace (Android, Apple)

Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Nejčastější dotazy
Jak dlouho kurz trvá?
Jeden kurz, jedna jazyková úroveň má cca 90 lekcí. Doporučená denní dávka studia je 20 minut denně.
Budu se moci do kurzu vrátit i po skončení předplatného?
Ne, kurz je pro Vás dostupný jen během trvání Vašeho předplatného.
Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?
Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet. Jedinou výjimkou je speciální bonusový kurz Akademie A1- a A1+, kde se látka ze studijních důvodů otevírá v týdenních intervalech.
Co když odjedu na týden na dovolenou? Přijdu o výuku?
O výuku rozhodně nepřijdete. Výuka na Vás počká přesně tam, kde jste ji zanechali.
Jak funguje Lektor po ruce?
Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád Vám zodpoví Vaše jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti týkající se online studovny.
Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?
Výslovnost procvičujete hned třemi způsoby. První je Voice Recognition, kdy řeknete slovíčko nebo frázi a systém sám vyhdonotí, jestli vaše odpověď byla správná nebo ne. Druhým je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu co opravit a celý proces můžete libovolně opakovat. Třetím způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektora si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.
Je možné vystavit fakturu za online jazykový kurz?
Ano, fakturu získáte obratem při nákupu kurzu, případně je možné ji dle potřeby upravit s naší uživatelskou podporou.
Je možné studovat offline?
Ne, naše kurzu jsou online a je potřeba připojení na internet.
Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní zařízení typu tablet/smartphone jsou podporována s operačními systémy Android a iOS. Pro správnou funkci kurzu doporučujeme mobilní verze Google Chrome. Při studiu na smartphone je pohodlí při studiu přímo úměrné úhlopříčce a rozlišení obrazovky daného zařízení.
Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.
Je možné si kurz vyzkoušet?
Ano. Na našich webových stránkách si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.
Copyright ©2020 – Online Learning s.r.o.