Domluvit se anglicky na příští dovolené – VYŘEŠENO

Získejte za 1 Kč doživotní přístup do kurzu cestovní angličtiny od největší online jazykovky u nás (běžná cena 990 Kč)

Ke kurzu získáte zdarma
na 14 dní i náš bestseller

Možná si říkáte, v čem je háček? Budeme k vám upřímní.  Používáme tento kurz za 1 Kč jako legální úplatek, abyste si vyzkoušeli náš bestseller :-). Je jím All-inclusive předplatné ve kterém máte všechny úrovně angličtiny, celkem 10 kurzů. Pokud si naše All-inclusive předplatné zamilujete, tak nemusíte dělat vůbec nic a jednoduše v něm pokračujete za 299 Kč měsíčně (běžná cena za jeden kurz je 3690 Kč). Naše předplatné je nezávazné a můžete ho kdykoliv zrušit, ovšem kurz Angličtina na cestování Vám samozřejmě zůstane.

Popis kurzu „Angličtina na cesty

Tento kurz je určen pro všechny nadšené cestovatele, kteří si nejsou úplně jistí ve svých anglických dovednostech. Připravíme vás na vše, co se cestování týká – od dopravy letadlem, vlakem či orientaci ve městě, přes zajištění ubytování, návštěvu restaurací a památek až po řešení případných problémů. Na typické cestovatelské situace se připravíte pomocí písemných rozhovorů doprovázených nahrávkami, díky nimž si procvičíte poslechové dovednosti. Každé téma vás seznámí s nejdůležitějšími slovíčky a pak frázemi.

Soustředíme se hlavně na fráze, protože ty jsou často důležitější než samotná slovíčka. Perfektně se tak připravíte na situaci, kdy si budete chtít v cizině koupit lístek na vlak, vyřešit problém na ubytovně nebo jak se zeptat na cestu k různým památkám ve městě. Máte možnost si procvičit i mluvený projev díky systému, který umožňuje nahrávání pomocí mikrofonu, nebo se můžete domluvit s některým z našich zkušených lektorů a zkusit si zahrát různé situace při Skype hovoru.

nikdy žádné zmatky
při Vašem odbavení

Ztracené zavazadlo, zmeškaný let, nedoruzumění na přepážce a další a další a další. Tak přesně tohle už se Vám kvůli Vaší angličtine znovu nestane. V našem kurzu se naučíte všechna klíčová slovíčka a fráze pro cestování nejen letadlem, ale i vlakem, autobusem, či autem.

Tak tenhle recepční
si na Vás už nepřijde

Kolikrát už se Vám na Vaší dovolené stalo, že jste narazili na neochotného recepčního, který Vám pořádně lezl na nervy. A co bylo nejhorší, tak Vy jste  se svou angličtinou neměli žádnou šanci na něho vyzrát. Tomu už je naštěstí konec. V kurzu najdete velké množství cvičení, které Vám pomůžou uspět při Vaší příští bitvě na recepci.

Bezchybně objednaná večeře s dokonalým přízvukem

Díky tomu, že máte naši mobilní aplikaci s kurzem na cestování neustále u sebe, tak se jednoduše vyhnete všem trapasům při objednávání večeře ve Vaší oblíbené plážové restauraci. A díky vestavěnému nácviku výslovnosti to navíc zvládnete i s dokonalým přízvukem.

Konec bezradným situacím
při každé návštěvě doktora

A co když jste museli na Vaší dovolené navštívit lékaře, nebo pohotovost. Taky to pro Vás byla pořádná noční můra? Teď už se děsit nemusíte. V kurzu je i kapitola „řešení problémů“, díky které všechny nečekané situace na příští dovolené zvládnete s naprostou bravurou.

Přidejte si k Vašemu kurzu i
fantastický e-book na vytištění

Pro všechny, kteří mají rádi klasiku, tedy mít vše černé na bílém, jsme připravili kapesní e-book na vytištění, který obsahuje 111 stránek s kompletním obsahem kurzu. PDF si můžete vytisknout a vzít s sebou na místa, kde nemáte mobil u sebe, nebo ho můžete darovat někomu blízkému. E-book můžete snadno přidat do objednávky za akční cenu 99 Kč (běžná cena je 199 Kč).

Ke kurzu získáte i zdarma předplatné
na 14 dní do všech úrovní angličtiny

K Vašemu kurzu Angličtina na cesty získáte i zdarma přístup do 14 dní do největší online jazykovky u nás. Můžete tak snadno pokračovat ve studiu angličtiny nejen na cestování. Pokud se rozhodnete s námi pokračovat i po 14 dnech, tak Vás měsíční předplatné vyjde jen na 299 Kč/měsíc (běžná cena za kurz je 3 690 Kč). V případě, že nebudete chtít dále studovat, jednoduše si předplatné zrušíte na jeden klik ve Vašem účtu. Každopádně Vám na jednu jazykovou úroveň stačí jen 90 lekcí po 20 minutách….tedy 30 hodin čistého času.

Co říkají naši studenti?

Ověřeno 365 704 zákazníky

Ověřeno 29 837 žáky na 402 školách

Ověřeno největšími
společnostmi na trhu

1. NEJMODERNĚJŠÍ PLATFORMA onlinejazyky.cz
Anglicky za 30 hodin,
jen 20 minut denně

Jedním z největších problémů klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní na váš čas. Nutí vás studovat dlouhé úseky, což snižuje vaši pozornost a samozřejmě i motivaci a taky to jde hrozně pomalu.
V EasyLingo je vše úplně jinak. Studujete jen 20 minut denně, výuka je zábavná a interaktivní a hlavně jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.

2. LEKTOR VŽDY PO RUCE
Váš osobní jazykový lektor
jen jeden klik od Vás

Ovšem pozor, i online systém výuky má svá negativa. Když ve škole něčemu nerozumíte, není nic jednoduššího, než se přihlásit a zeptat se učitele. Ale pokud studujete online, tak jste v tom úplně sami. Proto jsme do EasyLingo přidali funkci lektor po ruce. Ani se nemusíte hlásit, stačí jeden klik a hned online chatujete s vašim lektorem. A na rozdíl od klasické školy se můžete ptát, jak dlouho chcete a nikdo se na vás nebude mračit, že zdržujete výuku.

3. INDIVIDUÁLNÍ SKYPE LEKCE
Pro ty, co chtějí vždy maximální osobní péči

Třetím pilířem EasyLingo, který je určen pro náročnější studenty jsou doplňkové individuální lekce po skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Samozřejmě si můžete zvolit čas kdy se vám tyto konzultace hodí nejlépe. Nemusíte, tak nikam dojíždět a ztrácet čas cestováním.

4. ONLINE KONVERZAČNÍ KLUB
Už žádný strach z mluvení před ostatními

Prolomit bariéru mluvení je jeden z hlavních cílů jazykové výuky. Jakmile se vám to podaří máte napůl vyhráno. Proto si můžete doplnit kurz o speciální online konverzační klub, kde si můžete procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením lektora. Stačí se jen připojit do virtuální učebny a hned máte po ruce ostatní studenty. Můžete tak být v kontaktu s lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy, konečně se naučit anglicky.

5. MOBILNÍ APLIKACE
Můžete studovat jednoduše kdekoliv

Naším cílem je, abyste si vždy našli čas na studium a to  ve chvíli, která je pro Vás nejvhodnejší. Proto je systém EasyLingo přístupný ze všech zařízení připojených k internetu. Počítače, tablety, mobilní telefony… Stačí se jen přihlásit a dokončit vaši lekci pro dnešní den.

ANGLIČTINA NA CESTY + ALL-INCLUSIVE PŘEDPLATNÉ
Ještě nikdy nebylo rychlé a moderní učení angličtiny tak cenově dostupné

Připravili jsme pro Vás speciální neveřejnou nabídku, kdy můžete získat doživotní přístup do kurzu „Angličtina na cesty“ jen za 1 Kč a zároveň přístup na 14 dní zdarma do všech 10 úrovní angličtiny (běžná cena za jednu úroveň je 3 690 Kč). Pokud si předplatné nezrušíte, tak Vás každý další měsíc vyjde jen na 299 Kč. Předplatné je nezávazné a můžete ho kdykoliv ve svém účtu jednoduše zrušit. Přístup do kurzu Angličtina na cesty Vám v případě zrušení předplatného zůstane i nadále platný.

Kurz
Angličtina na cesty

1 Kč za doživotní přístup

R

Doživotní přístup do kurzu Angličtina na cesty

R

Přístup ke všem úrovním angličtiny (10 kurzů) na 14 dní zdarma

R

Služba lektor po ruce

R

Možnost dokoupení Skype lekcí

R

Možnost dokoupení konverz. klubu

R

Mobilní aplikace (Android, Apple)

Měsíční předplatné na
všechny úrovně angličtiny

0 Kč na prvních 14 dní (poté
299 Kč/měsíc)

Co říkají naši zákazníci

"Úžasné, nejlepší motivace je pochvala. Vždy se těším na videohodnocení a ta komunikace je super! Jste báječní. Díky.“

ref-photo-05-110x110

Libuše Klobušická

„S kurzem jsem velmi spokojen. Vše je přehledné. Učivo jde postupně a dobře se učí. Jsem rád, že si naučené výrazy mohu opakovat.“

ref-photo-01-110x110

Petr Horníček

"S kurzem jsem spokojená, už jsem si koupila pokračování. Nejvíce se mi líbí, že se můžu učit kdykoli se mi zachce."

ref-photo-03-110x110

Marcela

Nejčastější dotazy

Budu se moci do kurzu vrátit i po skončení předplatného?
Ano kurz angličtina na cesty máte trvale přístupný, ostatní kurzy angličtiny máte dostupné jen během trvání Vašeho předplatného.
Mohu v kurzu přeskakovat kapitoly? Nebo musím postupovat od začátku?
Kurzy jsou přístupné celé a je možné libovolně mezi kapitolami přecházet. Jedinou výjimkou je speciální bonusový kurz Akademie A1- a A1+, kde se látka ze studijních důvodů otevírá v týdenních intervalech.
Co když odjedu na týden na dovolenou? Přijdu o výuku?
O výuku rozhodně nepřijdete. Výuka na Vás počká přesně tam, kde jste ji zanechali.
Jak funguje Lektor po ruce?
Lektor po ruce je reálný lektor připojený na chatu každý pracovní den od 8 do 16 hodin a rád Vám zodpoví Vaše jazykové dotazy či otázky týkající se studia. Vyřeší i technické záležitosti týkající se online studovny.
Jak v kurzu procvičím správnou výslovnost?
Výslovnost procvičujete hned třemi způsoby. První je Voice Recognition, kdy řeknete slovíčko nebo frázi a systém sám vyhdonotí, jestli vaše odpověď byla správná nebo ne. Druhým je metoda LRRC, tedy slyšíte slovíčko či frázi, vyslovíte ho a systém vám přehraje co jste řekli a jak jste to měli říct správně. Máte tedy okamžitou zpětnou vazbu co opravit a celý proces můžete libovolně opakovat. Třetím způsobem je nahrání zprávy pro vašeho skype lektora, pokud ho máte objednaného. Lektora si před kontaktem s vámi poslechne váš audio vzkaz a na společné hodině vám pak poskytne zpětnou vazbu a procvičíte problémová místa.
Je možné vystavit fakturu za online jazykový kurz?
Ano, fakturu získáte obratem při nákupu kurzu, případně je možné ji dle potřeby upravit s naší uživatelskou podporou.
Je možné studovat offline?
Ne, naše kurzu jsou online a je potřeba připojení na internet.
Na jakém zařízení mi bude online jazykový kurz fungovat?
Online jazykové kurzy fungují na zařízeních PC, Notebook, Ultrabook a NetBook v těchto webových prohlížečích: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Internet Explorer od verze 9. Pro maximální využití potenciálu kurzu doporučujeme Google Chrome pro jeho technologii Web Speech API, která dává možnost trénovat výslovnost slovíček pomocí mikrofonu počítače. Pro všechny prohlížeče doporučujeme pravidelné aktualizace na nové verze a je nutné, aby měl prohlížeč povolený javascript a cookies. Mobilní zařízení typu tablet/smartphone jsou podporována s operačními systémy Android a iOS. Pro správnou funkci kurzu doporučujeme mobilní verze Google Chrome. Při studiu na smartphone je pohodlí při studiu přímo úměrné úhlopříčce a rozlišení obrazovky daného zařízení.
Získám po absolvování online jazykového kurzu certifikát?
Ano, po dokončení online výuky získáte certifikát o absolvování online jazykového kurzu. Tento certifikát můžete uplatnit při pracovním pohovoru, nebo ho můžete předložit svému zaměstnavateli.
Je možné si kurz vyzkoušet?
Ano. Na našich webových stránkách si můžete vyzkoušet demo verzi kurzu.

Copyright ©2017 – Online Learning s.r.o.