Krásný den všem studentům EasyLingo! Určitě už všichni znáte motivační soutěž, kterou pořádáme, a tak víte, že každý měsíc odměňujeme TOP 10 nejpilnějších studentů. A že jsou odměny více než fantastické už také víte. Pojďme si tedy představit další výherkyni za měsíc listopad.

Výherkyní za měsíc listopad 2017 se stala paní Eva V., která se už nemůže dočkat, až si užije hlavní cenu, zájezd k moři! Gratulujeme a trochu i závidíme. 😉

Hello everybody, thank you once again! And k fotografii dodávám … hola, hola, dovolená volá!

Eva V.

A zde už slíbené interview …

Proč jste si nás vybrala?

Na začátku školního roku jsem se rozhodovala, jak „naložit“ s mými opakovanými začátky výuky angličtiny, při nichž jsem nepozorovala žádné pokroky a bála jsem se promluvit kdekoliv a kdykoliv. Na internetu jsem objevila pozvánku na webinář s panem H. a s notnou dávkou pochybností jsem si sedla k počítači. Byla jsem nadšená nabízeným systémem výuky a hned jsem se přihlásila. Jediné, čemu jsem nevěřila, bylo dosažení jedné úrovně za 30 hodin. Ale funguje to!

Co se Vám nejvíce líbí na studiu EasyLingo?

Svoboda – intenzitu výuky a „docházku“ do školy si určuji sama.
Motivace – v konverzačním klubu slyším, že je někdo velmi dobrý a říkám si, že třeba před dvěma měsíci byl na mé úrovni a udělal tak velký pokrok. Toto je velká motivace ke studiu.
Zábava – možná je to zvláštní, ale jde o první formu učení se cizímu jazyku, která mě velmi baví
Naděje – konečně snad nebudu věčným začátečníkem.

Proč byste doporučila EasyLingo ostatním?

Jednak pro výše uvedené, ale především proto, že kurz je natolik atypický, že můj pokrok ve studiu je velmi dynamický.

Jak jste pokročila ve studiu díky EL?

Můj pokrok ocenil hlavně můj syn, který žije přechodně v zahraničí. Zkoušela jsem s ním vést na Skypu rozhovor v angličtině a pochválil mě za moje zlepšení. Moc mě to potěšilo.

Je něco, co Vás na výuce překvapilo?

Snad nejvíc mě překvapilo, že začínám během studia rozumět rodilému mluvčímu, který se objevuje během kurzu. Mluví pochopitelně jednoduše a pomalu, ale já mu už rozumím!

Účastníte se konverzačních klubů? Jak se Vám líbí?

Ráda se jich účastním tak často, jak mi diář a rozvrh EL dovolí. Tyto kurzy určitě pomáhají přestat se bát mluvit před ostatními a zapojit se do diskuze. Těším se na ně, i když mám stále před začátkem trému.

Zažila jste někdy nějaký vtipný cizojazyčný trapas, o který byste se chtěla podělit s našimi studenty a čtenáři?

Ano, zažila jsem nejednou. Pokud se snažím v zahraničí s někým jednoduše komunikovat, ať anglicky nebo německy, pravidelně vkládám do rozhovoru české slovo „tak“. Již několikrát jsem vyvedla daného člověka z míry. Jsem přesvědčena, že to není jen můj opakovaný trapas a že se toho jednou zbavím.

Evo, děkujeme Vám za milý rozhovor a přejeme Vám, ať si dovolenou krásně užijete a pěkně si odpočinete. Budeme se těšit na fotografie z prosluněné pláže! 🙂

Nezapomeňte, že každý měsíc soutěžíme o fantastické motivační odměny. Pilně studujte a sledujte náš blog. Kdo se stane příštím vítězem?

Share This

​Stáhněte si ​nejstahovanější e-book u nás
"7 tajemství rychlého učení jazyků"